Balatonátúszás, Balatonboglár 2007. július 28.

Újabb akció, ezúttal a magyar tenger partján!

Miután egyesületünk tagjai már többször leküzdötték az 5,2 Km-eres távolságot, ezért idei évben a partszakasz biztosítását vállalták egyesületünk tagjai!

Partraszállásunk után reggel 6kor beástuk magunkat a parton, felépítettünk a sátortábort és kiépítettük a szituációs pályát. Kellemes nyári kánikula mellett átéreztük a sátor elõtt a sivatagi hadviselés, a sátorban a dzsungelháborúk hátrányait, ellenük még „moira" ruháink sem nyújtottak menedéket. Ennek ellenére rendíthetetlenül álltuk az Airsoft sport iránt érdeklõdök rohamait!

Külön köszönjük a Magyar Honvédség támogatását, hogy kereteiken belül újra megmutathattuk magukat illetve Szántó László barátunknak, aki a Balatonátúszás fõszervezõje és ötletgazdája. Köszönjük az SRT-nek megjelenésünkhöz nyújtott szakmai támogatásukat.